polak potrafi
  • admin
  • 30 stycznia 2016

Pomóż w nagraniu naszej płyty na polakpotrafi.pl

W życiu każdego zespołu nadchodzi taki czas, kiedy chciałby się podzielić swoim dorobkiem z jak najszerszą rzeszą słuchaczy. Po pięciu latach wspólnych prób, niemal setce zagranych koncertów uważamy, że już czas…

Nagranie płyty to duże przedsięwzięcie, wymagające sporych nakładów finansowych. Dlatego chcemy prosić Was o pomoc.

Aby jak najlepiej oddać energię oraz klimat naszej muzyki, materiał zostanie zarejestrowany w profesjonalnym studiu nagraniowym przy użyciu techniki “na setkę”.  Nagranie „na setkę” polega na tym, że wszyscy muzycy nagrywają swoje ścieżki równocześnie, nawzajem się słysząc, dokładnie tak jak to jest na próbie czy koncercie. Ten rodzaj nagrania zdecydowanie stwarza niepowtarzalny klimat i ułatwia muzykom, przelać swój charakter na krążek. Dzięki temu nagranie nie jest sterylne i idealne, jest za to bardzo autentyczne, bez żadnej ściemy. W kolejnym etapie z zarejestrowanego materiału zostanie wykonany mix. Następnie materiał zostanie wysłany do masteringu, gdzie będzie poddany ostatecznej obróbce dźwiękowej. Przygotowanie grafiki oraz tłoczenie płyt będzie ostatnim etapem. Mamy gotowy materiał, chcemy działać, tego wszystkiego nie zrobimy jednak bez Waszego wsparcia finansowego!

Dlatego gorąco zapraszamy do wsparcia naszego projektu na portalu polakpotrafi.pl Zostań kolejnym członkiem naszego zespołu!

Bez Was się nie uda!

0 Comments

Leave a comment

Recent posts

Categories

Tags